ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 - 0

Λόγο τις 25ης Μαρτίου το παιχνίδι του καμπανιακού και του Αχιλέα διεξήχθει το Σάββατο 24/03/2012

Χωρίς να πιάσει μεγάλη απόδοση ο Καμπανιακος τελικά κέρδισε τον αγώνα με 2 - 0 με τέρματα που πέτυχε στο τελευταίο 20λεπτό.

Στο 70' λεπτό ανοιξε το σκόρ ο Υψηλός με ωραίο σουτ και ο Γαβανάς εξι λεπτά πρίν την λήξει του παιχνιδιού με κεφαλιά εκανε το τελικό 2 - 0.

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ: Δαλκίδης, Γαβανάς, Γκόλτσης, Σιούνης, Τανούρκας, Καμπουρίδης, ΥΨΗΛΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΗΣ, Κοσμίδης (82' Γκόλτσης Αθ.), Σκόρδας (89' Τσουμήτας), Δημητριάδης (88' Βογιατζής).

ΑΧΙΛΛΕΑΣ: Μπογδάνος, Ιωσηφίδης, Βοσνιάδης, Λέκκος, Παπαδόπουλος, Τσακαλίδης, Παπαποστόλου (72' Φιλιππόπουλος), Δημιγκίκας, Βακουφάρης (51' Μυλανάς), Ξανθόπουλος, Χαρίσης (61' Μακρής).. "Διαβάστε περισσότερα".