Καμπανιακός - Οδυσέας Κορδελιού 2 - 0

Επεσε η αυλαία του πρωταθλήματος τις Δ Εθνικής κατηγορίας.Ο Καμπανιακός φιλοξένησε στο γήπεδό του τον πρωταθλητή Οδυσέα Κορδελιού τον οποίο φιλοδώρησε με δυο τέρματα.Θα πρέπει να αναφέρουμε ότι ο Οδυσέας παρατάχθηκε στον αγωνιστικό χώρο με πολλές αλλαγές. Στα αγωνιστικά να πούμε ότι ο Καμπανιακός ειδικά στο πρώτο ημίχρονο έπαιξε πάρα πολύ ωραίο ποδόσφαιρο και οι προσπάθειες τ

ων ποδοσφαιριστών τις Χαλάστρα απέδωσαν καθώς σκόραραν δυο φορές.
Στο 15' ο ΥΨΗΛΟΣ βρέθηκε μόνος μέσα στην μεγάλη περιοχή αλλά το δυνατό σουτ απέκρουσε ο τερματοφύλακας του Οδυσέα.
Στο 25' έγινε το 1-0 όταν ο ΠΑΠΑΓΑΘΟΝΙΚΟΥ πλάσαρε από ευνοϊκή θέση.
Στο 30' πολύ ωραίο σουτ για τους φιλοξενούμενους με τον ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ μπλόκαρε ο Παππάς.
Στο επόμενο λεπτό γίνετε το 2-0 και πάλι με τον ίδιο σκόρερ(Παπαγαθονίκου) ο οποίος στο 38' τραυματίστηκε και αντικαταστάθηκε από τον Γερόπουλο.
Στο 44' πολύ δυνατό σουτ του Σκό

ρδα απέκρουσε με διπλή προσπάθεια ο τερματοφύλακας του Οδυσέα.
Στο δεύτερο ημίχρονο το παιχνίδι ήταν αργό χωρίς φάσεις εκτός από μια πολύ καλή προσπάθεια του ΥΨΗΛΟΥ ο οποίος πέρασε όποιον βρέθηκε μπροστά του αλλά το τελικό σουτ δεν βρήκε στόχο.
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ: Παππάς, Τανούρκας (79' Κοσμίδης), Τρικαλινός, Γκόλτσης Αθ., Μεσιάρης, Γαβανάς, Υψηλός, Κουκουλέκης (46' Βογιατζής), Παπαγαθονίκου (40' Γερόπουλος), Σκόρδας, Δημητριάδης
ΟΔΥΣΣΕΑΣ: Κισά Ομέρ, Παπαδόπουλος, Μαυρίδης, Κοντσίδης (46' Ιβανίδης), Σαρρής (66' Σαρβανίδης), Σάρρος, Βιλανάκης Κ., Γεωργούλας, Αχαλίνόπουλος, Παπαγεωργίου (59' Βιλανάκης Α.), Γκουβάρας