Καμπανιακός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-2

Ένα καταπληκτικό πρώτο ημίχρονο για την ομάδα του Καμπανιακού που θα έπρεπε να καθαρίσει το παιχνίδι, έχασε ευκαιρίες που δεν χάνονται ,και υποχρεώθηκε σε ισόπαλο αποτέλεσμα 2-2.

Ο Καμπανιακός προηγήθηκε στο 19΄ με εκτέλεση πέναλτι με τον Παπαγαθονίκου. Στο ίδιο λεπτό  οι φιλοξενούμενοι έμειναν με δέκα παίκτες,κόκκινη στον Κουμπούρα (απέκρουσε με το χέρι σουτ του Προβατίδη και ενώ η μπάλα πήγαινε στα δίχτυα).Απ αυτό το σημείο και μέχρι το τέλος του ημιχρόνου η ομάδα μας χάνει κλασσικές ευκαιρίες με τους Προβατίδη,Χρήστου,Λαγκώνα, και το ημίχρονο τελειώνει με το φτωχό 1-0.Κακό ξεκίνημα στο δεύτερο ημίχρονο και οι φιλοξενούμενοι ισοφαρίζουν σε 1-1.Ο Καμπανιακός αντιδρά σωστά και με τον Ραγκαβίνα παίρνει ξανά το προβάδισμα στο σκορ 2-1.Αποβολή και για τον Καμπανιακό δεύτερη κίτρινη στον Τρικαλινό.Πέντε λεπτά πριν την λήξη ο Καμπανιακός δέχεται την ισοφάριση από τον Κουλτσέκα.ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ