Καμπανιακός-ΑΟ Καβάλας 1-2

kampaniasports.gr
Τι παιχνίδι κι αυτό!!Ένας μέτριος Καμπανιακός γνώρισε την δεύτερη εντός έδρας ήττα από την ομάδα της Καβάλας.Οι παίκτες του Υφαντίδη κατώτεροι του αναμενόμενου δεν έφτασαν στα στάνταρ απόδοσης έτσι όπως μας είχαν συνηθίσει.

Το παιχνίδι κρίθηκε από δυο στημένες φάσεις για την Καβάλα.
Στο 33΄ εκτέλεσε  κόρνερ οι αμυντικοί του Καμπανιακού κοιμήθηκαν και ο Πάτσιος από κοντά με κεφαλιά κάνει το 0-1.
Οι γηπεδούχοι προσπάθησαν  να φτάσουν στην ισοφάριση χωρίς αποτέλεσμα.
Σε δυο περιπτώσεις ο Καμπανιακός ζήτησε πέναλτι σ αυτό το πρώτο ημίχρονο.(video)
Δεύτερο ημίχρονο και οι γηπεδούχοι έχουν καθολική υπεροχή,αλλά και πάλι από εκτέλεση κόρνερ και αδυναμία της άμυνας να απομακρύνει την μπάλα με κοντινό σουτ γίνεται το 0-2 στο 58΄.
Ψυχρολουσία για τους γηπεδούχους που εντείνουν της προσπάθειες για κάτι καλό.
Στο 67΄γίνεται το 1-2 με σουτ του Υψηλού και από εκεί και ύστερα δεν είδαμε ποδόσφαιρο.
Κάθε λεπτό που περνούσε και ένας παίκτης της Καβάλας ξάπλα στον αγωνιστικό χώρο.
Αυτό συνεχίστηκε μέχρι και την λήξη του αγώνα !!φαρσοκωμωδια!!
Το ρεπορτάζ είναι από το kampaniasports.gr

Φωτορεπορτάζ   εδώ

Δείτε τα γκολ της συνάντησης και ακολουθεί αναλυτικό video με όλα όσα έγιναν στην Χαλάστρα