Δόξα Δράμας-Καμπανιακός 3-1

Την ήττα γνώρισε η ομάδα μας στην Δράμα από την Δόξα με σκορ 3-1.Ο Καμπανιακός αιφνιδιάστηκε στα πρώτα 20 λεπτά με αποτέλεσμα οι γηπεδούχοι να πετύχουν δυο γκολ με το Δουμάνη.

Ο Καμπανιακός στο δεύτερο ημίχρονο έδειξε ότι μπαίνουν σωστές βάσεις για την συνέχεια καθώς μείωσε το σκορ με πέναλτι που εκτέλεσε ο Κουντουράς  και είχε τον έλεγχο του παιχνιδιού σ όλο το δεύτερο μέρος.
Μια ξαφνική αντεπίθεση των γηπεδούχων στο 84΄αδράνεια στην άμυνά μας και γίνεται το τελικό 3-1.
Η εμφάνιση στο δεύτερο μέρος αφήνει αισιόδοξα μηνύματα για το μέλλον της ομάδος μας.
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (Κ. Βασιλακάκης): Σικαλιάς, Ρεβυθόπουλος, Κουρτεσιώτης, Γκαρακλίδης, Παπαζαχαρίας, Ολίσε, Πινδώνης, Καρλόπουλος (80’ Παπαζούδης), Δουμάνης (68’ Ιγκόρ), Σουάνης, Γιόνδης (60’ Ντος Σάντος).
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (Γ. Κερλίδης): Κηπουρός, Κασαπίδης, Αλμπάνης, Σαραγιώτης, Ρακαβίνας, Χατζόπουλος, Μενιγκάλι (70’ Χατζηπαππάς), Στεφανίδης, Προβατίδης, Κουντουράς (80’ Σαπανίδης), Λεφίδης (46’ Τρικαλινός).