ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
latest

Ο Καμπανιακός εκτός κυπέλου

Προβληματισμός στις τάξεις της ομάδος μας ύστερα από την εντός έδρας ήττα και αποκλεισμό από τον θεσμό του κυπέλου.
Ήταν μια κακή μέρα για τον σύλλογό μας όπου πληρώσαμε τα λάθη που έγιναν, λάθη που δεν είχαμε συνηθίσει να βλέπουμε από τους παίκτες μας.

Ο αντίπαλος έδειξε πολύ καλά σημάδια αγωνιστικής πειθαρχίας και αγωνιστικότητας.

Φανερά στεναχωρημένος ο κόουτς μετά το τέλος του αγώνα είχε κουβέντα με τους ποδοσφαιριστές στην άκρη του γηπέδου.

Η εξέλιξη του ματς.

Στο 12΄ ο Πάγιος έκανε το 0-1 και στο 32΄ο Ζιγκόλης το 0-2,το ημίχρονο έκλεισε με το 0-3 με σκόρερ τον Kopaci.

Ξεκινήσαμε εντυπωσιακά το δεύτερο ημίχρονο και μόλις στο 2΄ο Ξανθόπουλος μειώνει σε 1-3.
Ο Καμπανιακός ανέβασε στροφές στο 50΄ο Διαιτητής Αγγελάκης μετέτρεψε καθαρό πέναλτι στον Τάνγκου  σε κίτρινη κάρτα για θέατρο.

Στο 60΄από ένα ακόμη τραγικό λάθος οι φιλοξενούμενοι κάνουν το 1-4 με τον Kopaci κι εκεί τελείωσαν όλα.

Αποκλεισμός από τον θεσμό του κυπέλου από έναν αντίπαλο που σήμερα ήταν καλύτερος από μας τον Κεραυνό Ωραιοκάστρου.

Καμπανιακός:Γιώτας,Μυλωνάς,Τσακμάκης,Ρακαβίνας,Σιτσιάνης,Αυγέρος,Ξανθόπουλος,Παπάζογλου,