ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Καμπανιακός-Δόξα Πενταλόφου 2-0 vid

kampaniakos

Νίκη σε συνδυασμό με πολύ καλή εμφάνιση στο εντός έδρας παιχνίδι μας με την Δόξα Πενταλόφου με σκορ 2-0.
Από 1 γκολ σε κάθε ημίχρονο για τον Καμπανιακό που προηγήθηκε στο 40΄ όταν ο Alex Kopaci ανατράπηκε μέσα στην περιοχή και κέρδισε πέναλτι.
Ο Ξανθόπουλος εκτέλεσε και έκανε το 1-0.
Το δεύτερο γκολ στο 68΄υστερα από μαγική εκτέλεση φάουλ του Χαρίση.
Και σ αυτό το παιχνίδι η ομάδα μας είχε τον απόλυτο έλεγχο του παιχνιδιού και έφτασε δίκαια στην νίκη.
Καμπανιακός:Νιάνιος,Προσκυνητόπουλος,Τάνγκου,Τσακίρης,Χριστοδουλίδης,Παπάζογλου,Alex Kopaci,Καρατζάογλου,Ξανθόπουλος,Χαρίσης,Aldi Kopaci.
Έπαιξαν, Ρακιβινας, Μαγούλας,Δάλλας,Υψηλός.

Δόξα Πενταλόφου: Καράμπελας,Σαρίκης,Σείζης,Τσιτλαχίδης,Σαπάνης,Αγγελής,Γιαννακάκης,Τσιφούτης,Σερέτης,Παρούσης,,Σουχασβίλι.
Έπαιξαν Τζιόλης,Πουμπουρίδης,Σπανίδης.
Στο ημίχρονο η διοίκηση του Καμπανιακού τίμησε τον Παλαίμαχο ποδοσφαιριστή και σήμερα προπονητή Χρήστο Κελπέκη.