ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Πρωταθλήτρια η Κ15 Καμπανιακός

K15 kampaniakos

Σ ένα παιχνίδι που θα έκρινε τον Πρωταθλητή η Κ15 Καμπανιακός κέρδισε με σκορ 4-2 την ομάδα των Λύκων του Δήμου Παύλου Μελά.
Ο Καμπανιακός δεν μπήκε καλά στο παιχνίδι και στο ημίχρονο ήταν πίσω στο σκορ με 0-2.

Τα παιδιά του Σωτήρη Αυγέρου βρήκαν τα ψυχικά αποθέματα στο δεύτερο ημίχρονο και με  καταπληκτικό ποδόσφαιρο  κατάφεραν να ανατρέψουν το σκορ πετυχαίνοντας 4 γκολ.

Τα γκολ για την Κ15 Καμπανιακός πέτυχαν ο Χρηστίδης 1 γκολ και με χατ τρικ ο Τζίγκας έγινε το τελικό 4-2 κατακτώντας το πρωτάθλημα της κατηγορίας Κ15.

Συγχαρητήρια στον προπονητή της Κ15 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Κο Σωτήρη Αυγέρο, στην διοίκηση που οραματίστηκε και υλοποίησε αυτό το Project καθώς και σε όλο το τιμ της ομάδας.

Η πορεία μέχρι την κατάκτηση του Πρωταθλήματος.

Σε  14 αγώνες  συγκέντρωσε 34 βαθμούς έχοντας συνολικά 11 νίκες 1 ισοπαλία και 2 ήττες.