ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Πρόγραμμα 1ου ομίλου Γ Εθνικής

 

kampaniakos

Σήμερα το μεσημέρι πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ Εθνικής για την περίοδο 2022-2023 του οποίου η πρεμιέρα ορίστηκε το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 12-13 Νοεμβρίου.

Ο Καμπανιακός θα συμμετάσχει στον 1ο Όμιλο ο οποίος θα διεξαχθεί φέτος με 15 ομάδες. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:


1η αγωνιστική

Καμπανιακός-Απόλλων Παραλιμνίου

Καβάλα-Άρης Αβάτου

Θερμαϊκός Θέρμης-Αγροτικός Αστέρας

Ποσειδών Μηχανιώνας-Δόξα Δράμας

Πανθρακικός-Αλεξανδρούπολη FC

Mέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Βύρων Καβάλας

Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: Πανδραμαϊκός

2η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου

Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός

Δόξα Δράμας-Καβάλα

Αλεξανδρούπολη FC-Θερμαϊκός Θέρμης

Βύρων Καβάλας-Πανθρακικός

Νέστος Χρυσούπολης-Πανδραμαϊκός

Ορφέας Ξάνθης-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

3η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας-Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου-Δόξα Δράμας

Καμπανιακός-Αλεξανδρούπολη FC

Θερμαϊκός Θέρμης-Βύρων Καβάλας

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Νέστος Χρυσούπολης

Πανθρακικός-Ορφέας Ξάνθης

Πανδραμαϊκός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Ρεπό: Καβάλα

4η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Δράμας

Αλεξανδρούπολη FC-Αγροτικός Αστέρας

Βύρων Καβάλας-Καμπανιακός

Νέστος Χρυσούπολης-Καβάλα

Ορφέας Ξάνθης-Θερμαϊκός Θέρμης

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Πανδραμαϊκός-Πανθρακικός

Ρεπό: Άρης Αβάτου

5η αγωνιστική

Αλεξανδρούπολη FC-Απόλλων Παραλιμνίου

Αγροτικός Αστέρας-Βύρων Καβάλας

Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης

Καμπανιακός-Ορφέας Ξάνθης

Καβάλα-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Θερμαϊκός Θέρμης-Πανδραμαϊκός

Ποσειδών Μηχανιώνας-Πανθρακικός

Ρεπό: Δόξα Δράμας

6η αγωνιστική

Βύρων Καβάλας-Αλεξανδρούπολη FC

Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Δράμας

Ορφέας Ξάνθης-Αγροτικός Αστέρας

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου

Πανδραμαϊκός-Καμπανιακός

Πανθρακικός-Καβάλα

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης

Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

7η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Βύρων Καβάλας

Ορφέας Ξάνθης-Αλεξανδρούπολη FC

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Δόξα Δράμας

Πανδραμαϊκός-Αγροτικός Αστέρας

Πανθρακικός-Άρης Αβάτου

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καμπανιακός

Καβάλα-Θερμαϊκός Θέρμης

Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

8η αγωνιστική

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου

Βύρων Καβάλας-Ορφέας Ξάνθης

Αλεξανδρούπολη FC-Πανδραμαϊκός

Δόξα Δράμας-Πανθρακικός

Αγροτικός Αστέρας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Άρης Αβάτου-Θερμαϊκός Θέρμης

Καμπανιακός-Καβάλα

Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

9η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Νέστος Χρυσούπολης

Πανδραμαϊκός-Βύρων Καβάλας

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αλεξανδρούπολη FC

Θερμαϊκός Θέρμης-Δόξα Δράμας

Καβάλα-Αγροτικός Αστέρας

Άρης Αβάτου-Καμπανιακός

Ρεπό: Πανθρακικός

10η αγωνιστική

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης-Πανθρακικός

Βύρων Καβάλας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Αλεξανδρούπολη FC-Καβάλα

Δόξα Δράμας-Καμπανιακός

Αγροτικός Αστέρας-Άρης Αβάτου

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

11η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Πανδραμαϊκός

Πανθρακικός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Ορφέας Ξάνθης

Θερμαϊκός Θέρμης-Νέστος Χρυσούπολης

Καβάλα-Βύρων Καβάλας

Άρης Αβάτου-Αλεξανδρούπολη FC

Δόξα Δράμας-Αγροτικός Αστέρας

Ρεπό: Καμπανιακός

12η αγωνιστική

Πανθρακικός-Απόλλων Παραλιμνίου

Πανδραμαϊκός-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Θερμαϊκός Θέρμης

Ορφέας Ξάνθης-Καβάλα

Νέστος Χρυσούπολης-Καμπανιακός

Βύρων Καβάλας-Άρης Αβάτου

Αλεξανδρούπολη FC-Δόξα Δράμας

Ρεπό:Αγροτικός Αστέρας

13η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Θερμαϊκός Θέρμης-Πανθρακικός

Καβάλα-Πανδραμαϊκός

Καμπανιακός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης

Αγροτικός Αστέρας-Νέστος Χρυσούπολης

Δόξα Δράμας-Βύρων Καβάλας

Ρεπό: Αλεξανδρούπολη FC

14η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης-Απόλλων Παραλιμνίου

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καβάλα

Πανθρακικός-Καμπανιακός

Πανδραμαϊκός-Άρης Αβάτου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Αγροτικός Αστέρας

Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Δράμας

Νέστος Χρυσούπολης-Αλεξανδρούπολη FC

Ρεπό: Βύρων Καβάλας

15η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα

Καμπανιακός-Θερμαϊκός Θέρμης

Άρης Αβάτου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Αγροτικός Αστέρας-Πανθρακικός

Δόξα Δράμας-Πανδραμαϊκός

Αλεξανδρούπολη FC-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Βύρων Καβάλας-Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης